Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П'ять магічних лайфхаків квітня

У кельтський місяць вільхи варто додати гармонії і стабільності у своє життя.

Весна вже повністю увійшла у свої права, наповнюючи нас сподіваннями, мріями і легкістю. На квітень припадає кельтський місяць вільхи, який розпочався ще березні і триватиме до 14 квітня. Тому в квітні у вас є два тижні, щоб скористатися мудрістю древніх людей, які пов'язали коло року із силою певних дерев.

Вільха - третє дерево в магічній системі друїдів, кельтських жреців. Кельти у свій час жили і на території сучасної України, приміром, на Волині. Кельти вірили, що перша людина була зроблена із кори вільхи.

Із кори вільхи роблять червону фарбу, яку у давнину використовували для розфарбовування тіла перед битвою, а сучасні неодруїди використовують її для фарбування стрічок. В Англії раніше із цього дерева виготовляли черевики. Міцна деревина вільхи використовувалася і для будівництва мостів, які не гнили. Окрім мостів, із вільхи виготовляли сопілки і свистки, якими викликали духів природи.

Також вільха вважалась деревом фей і асоціювалася із охороною чарівних володінь. За повір'ям, двері до царства фей знаходяться саме у вільсі.

Вільха символізує рівновагу, збереження, захист, проникливість і тверду основу під ногами. Саме на місяць вільхи припадає час весняного рівнодення, язичницького "великодня". Місяць вільхи вчергове нагадує нам про відновлення Матері-Землі і старт чогось нового - не лише у природі, але й у нашому житті. Тому скористайтеся цими порадами, щоб змінити своє життя на краще вже у цьому квітні.

Отже, п'ять магічних лайфхаків квітня:

1. Вільха росте поблизу рік і боліт, а її коріння міцно утримує в ґрунті азот і скріплює береги водойм. Через це її ще називають Королевою вод. Оскільки вільха пов'язана із міццю під ногами і твердим ґрунтом, то її символічна сила додасть вашій роботі у квітні стабільності і допоможе досягнути чогось нового. Думайте про вільху як символ, і це допоможе вам поєднувати у роботі інтуїцію і прагматизм, що безперечно полегшить підкорення нових вершин.

2. Ще одна особливість вільхи - це рівновага. Корінням вільха тягнеться до води, а гілками - до повітря. Тому це дерево традиційно символізує єднання жіночої і чоловічої енергій. Всередині кожного із нас, незважаючи на стать, є щось чоловіче і щось жіноче, і наше завдання - тримати ці сили у балансі.

Древній символ інь-ян є символом поєднання цих енергій. Тому у квітні можна влаштувати медитацію на нього. Зробити це просто. Намалюйте символ власноруч або просто роздрукуйте. Також в езотеричних магазинах є чимало підвісок і прикрас із таким символом. Спробуйте дивитися на символ доти, доки ваш погляд не стане туманним. Тоді закрийте очі і в думках сфокусуйтеся на цьому образі. Ваше дихання стане рівномірним, вдих дорівнюватиме видиху. Увійдіть у символ, будьте тільки тут і зараз, нехай решта думок зникне. Дозвольте гармонії чоловічого і жіночого увійти у ваше життя і збалансувати вашу енергію.

3. У місяць вільхи потурбуйтеся про гармонію у вашому житті. Приведіть до ладу власний бюджет, розрахуйтеся із боргами. Заведіть блокнот чи програму на гаджеті, яка допомагає обліковувати фінанси. Придумайте п'ять способів, як зекономити. Зекономлені кошти ви потім зможете витратити на власні мрії. Якщо ви почнете робити хоча б маленькі зміни у своєму житті, Всесвіт зрозуміє, що ви готові і до великих змін.

4. Наше тіло - це храм, от і ставтеся до нього відповідно. Намагайтеся збалансовано харчуватися і адекватно оцінювати ваш раціон.

Будьте, як вільха - пийте багато води, хоча б чотири склянки на добу. А вранці і ввечері знайдіть час для склянки ароматного чаю із трав. І поки ви його питимете, вимкніть телефон, не думайте про роботу, просто насолоджуйтеся живильної вологою. Додаткова вода допоможе позбавитися від токсинів і відновить ваш запас енергії для втілення мрій у життя.

5. Оскільки квітень - це місяць гармонії, то подумайте про контроль своїх емоцій. Займіться медитацією або йогою. Практики для тіла і душі допоможуть відчути вам благополуччя і впевненість у прийдешньому.

Окрім того, що вільха поєднана із балансом чоловічого і жіночого, вона символізує поєднання водного, інтуїтивного "я" і вогняного, активного "я". Тому варто подумати про себе, як про дерево, яке росте, незважаючи на всі природні катаклізми і зміну циклів. Сміливо дивіться вперед, у майбутнє, але також без страху зазирніть всередину себе, можливо, там сховане те, у чому ви боїтеся собі зізнатися. Якщо ми визнаємо існування проблеми, нам легше буде її подолати. Спробуйте у місяць вільхи, квітень, зцілити своє серце та оздоровити емоції.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції