П'ять магічних лайфхаків серпня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серпень - кельтський місяць ліщини - вчить нас нарощувати знання протягом року і вміло ними користуватися восени.

Настав серпень, останній місяць літа. Для древніх кельтів серпень був пов'язаний із деревом пізнання - ліщиною. Саме розуміння сил природи і давало друїдам, містичним жерцям кельтів, їхню магію. Тому і для сучасної людини далекі відголоски кельтського календаря дерев є важливим – щоб рухатися місяць за місяцем у гармонії з природою.

Кельтський місяць ліщини стартує 5 серпня і триває аж до 1 вересня. Із ліщиною пов'язують планету Меркурій та стихію повітря. Ліщина також символізує мудрість, науку і поезію.

Маги давнини вважали, що ліщина є ідеальною деревиною для виготовлення паличок для білої магії та зцілення. За допомогою роздвоєних паличок із ліщини шукали воду або скарб. Іноді гілки ліщини клали у віконні рами, щоб захистити будинок від блискавки, а три цвяхи з ліщини – аби вберегти дім від вогню.

Народні цілителі ж вважають, що порошок із ліщинових горіхів, змішаний із водою і медом, обов'язково допоможе від кашлю. А листя ліщини стане гарною підмогою у лікуванні розширення вен та проблем із судинами. Науковці зі свого боку кажуть, що горішки ліщини є хорошим джерелом білка, вітаміну Е, кальцію, магнію та калію.

Щоб скористатися магією ліщини у цьому серпні, спробуйте виконати наступні поради:

1. Якщо вам насниться ліщина, то це пророчить багатство і несподіване щастя. А для того, щоб краще зрозуміти себе і налаштуватися на мудрість цього місяця, спробуйте медитувати, сівши та притулившись до стовбуру ліщини. Відкрийте своє серце і зрозумійте дух дерева.

2. Якщо ви відчуваєте у собі поетичний талант, то серпень - це чудова пора для того, щоб випробувати свої здібності до віршування. Не бійтеся, творіть і довіряйте своїй інтуїції.

3. Ліщина, яка є деревом мудрості, спонукає нас шукати інформацію і натхнення у всьому. У цей місяць спробуйте сконцентруватися на навчанні, незважаючи на те, що заняття у школі чи університеті розпочнуться лише за місяць. Відвідайте цікаві тренінги чи захопливі семінари для вашого допитливого розуму.

4. Деревина ліщини гнучка, а її плоди - тверді, як наш розум. Протягом серпня спробуйте помізкувати над тим, що наш інтелект, наче горішки ліщини, накопичується протягом року і життя і стає все більш міцним. Проте, як і ліщинові прутики, ми маємо бути досить гнучкими, щоб вміти скористатися своїми знаннями. Тому спробуйте у серпні за допомогою медитації подумати про саму сутність мудрості.

5. Якщо ви хочете допомогти Всесвіту здійснити ваше бажання, то сплетіть із горіхових прутиків корону та увінчайте себе, і тоді ваше бажання може стати реальністю. Щоправда, без ваших активних дій мрії самі собою не втіляться у життя. Говорячи про корону із ліщини, яка символізує розум, ми просто прикликаємо енергію цього символу у своє життя.

Гарного вам ліщинового серпня!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції