Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
16-річна шведська екоактивістка випускає книгу

Книжка вийде 6 червня цього року.

16-річна шведська активістка Грета Тунберг збирається випустити книжку No One Is Too Small to Make a Difference ("Ніхто не занадто малий, щоб щось змінити") за підтримки видавництва Penguin. Про це йдеться на сайті видавництва.

До збірки увійде одинадцять головних промов Грети Тунберг, які були зроблені в період від вересеня 2018 року до квітеня 2019 року, де вона виступала з доповідями про кліматичні удари, в парламентах у всьому світі і в ООН, щоб поширити своє послання про кліматичну надзвичайну ситуацію.

Назва книжки – теж цитата Грети з промови, яку вона виголосила на кліматичних переговорах в ООН.

Грета Тунберг книга
www.penguin.co.uk

У серпні 2018 року п'ятнадцятирічна шведка Грета Тунберг вирішила не ходити до школи. Її дії в кінцевому підсумку викликали глобальний рух за боротьбу з кліматичною кризою, заробивши їй номінацію на Нобелівську премію миру.

Після пікетів Грети до акцій приєдналися до 1,4 мільйона людей понад 100 країнах.

Грета Тунберг
www.thejournal.ie

Усі кошти від продажу книжки планують пожертвувати на благодійність.

Нагадаємо, незабаром вийде друком перша збірка творів Олега Сенцова "Жизня" українською мовою. 

ВідеоЄгор Гордєєв про сучасні проблеми екології та юних активістів-екологів

Спека і повені, урагани і засухи, війни за прісну воду та їжу, велике переселення народів, яке перетвориться на глобальну гуманітарну катастрофу. Врятувати майбутнє протестувальників можна, якщо втримати глобальне потепління у межах двох градусів. І це ще оптимістичні прогнози кліматологів. Місяць тому школярі Брюселя вперше вийшли з протестом із закликом захистити природу. Єгор Гордєєв розповів про екологічні проблеми, з якими вже зіштовхнулося людство, та юних захисників природи.

Єгор Гордєєв про сучасні проблеми екології та юних активістів-екологів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції