Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова історія про "Попелюшку": #книголав видав казку для школярів

Книжка вже у продажу.

У видавництві #книголав нова книжка для юних читачів "Як мій капосний брат зруйнував казку "Попелюшка". Це історія про брата, який змінив уявлення сестри про улюблену казку мільйонів – "Попелюшку". Книжка буде цікавою для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Її автором став Джеррі Магоні – відомий руйнівник історій для телепередач, газет, журналів та інтернету. Книжка входить до серії My Rotten Stepbrother Ruined Fairy Tales, яка зібрала чимало нових поглядів на усім відомі казки.

В центрі сюжету сестра та її капосний брат, який ставить досить багато запитань, аби зіпсувати улюблену казку сестри. Після чого діти вирушають у саму казку, аби виправити усі непорозуміння.

Нова історія про "Попелюшку"

"Книжка вийшла у дуже компактному форматі. Дитині буде зручно взяти її із собою у подорож. Крім того, українське видання має особливі ілюстрації від художниці Жені Васильєвої, що робить книжку максимально красивою. Історія наскільки легко та просто написана, що школяр зможе її "подужати" вже за кілька днів", –  ділиться враженнями Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав. 

Нагадаємо, нещодвно у видавництві вийшли друком книжки про особливості дорослішання хлопців та дівчат. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції