Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголошено цьогорічного лауреата премії Гоголя

Розмір нагороди – 20 тисяч гривень.

На засіданні Комітету з присудження премії імені М.В. Гоголя 2019 року було визначено переможця. Про це повідомляє прес-служба Міністерство культури України.

Більшістю голосів лауреатом було обрано  -  Ірину Володимирівну Власенко за книжку "Чужі скарби".  Крім того, подяку комітету з присудження премії отримає видавництво "Віват".

Дипломи зі спеціальною відзнакою комітету премії імені М.В. Гоголя в 2019 році отримають: Доляк Наталія Юріївна за книжку "Шикарне життя у Вупперталі" та Чорногуз Олег Федорович за книжку "Гроші з неба, або Самогубець за покликанням".

Премію імені Миколи Гоголя вручають щороку 1 квітня до дня народження письменника. Щорічна державна премія України відбувається від 2011 року за найкращі літературно-мистецькі твори, що наслідують традиції творчості письменника, збагачені концептами історичної романістики, містицизму та сатири, та утверджують національну самоідентифікацію.

Премію присуджують прозаїкам, драматургам та сценаристам, які є громадянами України. 

Ірина Власенко  "Чужі скарби".  
vivat-book.com.ua

Розмір нагороди – 20 тисяч гривень.

Премію присуджує Комітет, який утворюється у складі не менше 5 та не більше 11 осіб з числа представників Міністерство культури України, Інститут літератури імені Тараса Шевченка НАН України, Національна спілка письменників України, провідних діячів літератури та мистецтва.

Торік перемогу здобув Артем Чех за книжку "Точка нуль".

Нагадаємо, книжка Романи Романишин і Андрія Лесів "Я так бачу" здобула бронзову медаль на конкурсі "Найкрасивіші книги світу" - одного із найважливіших конкурсів книжкового дизайну у всьому світі.

ВідеоНа 20-й національній премії "Книжка року" відзначили найкращі книги українських видавців

Книга "Філософія свободи" отримала гран-прі цьогорічної премії "Книжка року". Її автора Мирослава Поповича не стало рік тому. Переможців десятків різноманітних номінацій оголошували на врочистій церемонії. 

На 20-й національній премії "Книжка року" відзначили найкращі книги українських видавців

Залиште свій коментар

Вибір редакції