Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про аварійну посадку ТУ-154 у Домодєдово, страйк авіадиспетчерів у Іспанії, талісмани Євро-2012, моду для чиновників та про білих ведмедів на Майдані дивіться у випуску ТСН за 04.12.2010.

Аварійна посадка ТУ-154 в Домодєдово
Аварійна посадка в російському аеропорту Домодєдово. У літака ТУ-154 у небі відмовили всі три двигуни. Сідаючи, він викотився за межі злітної смуги і розвалився на частини. Не спрацювали також аварійні трапи - пасажири змушені були стрибати з салону на землю.  На борту було понад 160 людей.
Детальніше на відео
Страйк авіадиспетчерів у Іспанії
Страйк авіадиспетчерів закінчився - небо Іспанії знову  відкрите для цивільної авіації. Регулювальники повітряного руху масово і без попереджень покинули робочі місця на знак протесту проти нового закону, що змінює умови їхньої праці. Уряд відреагував запровадженням надзвичайного стану: на кілька годин керування рухом авіатранспорту передали військовим.
Детальніше на відеоТалісмани Євро-2012
До талісманів Євро-2012 уже можна звернутись на ім'я. Українець - Славко, поляк - Славек. Такі - результати Інтернет-голосування, їх оголосили у Києві. До фіналу потрапили три варіанти, однак, Семко і Стримко, Клемек і Ладко лишилися за бортом.
Детальніше на відео
Проблемні лінії електропередач в Україні
Без електрики потерпають понад 130 українських населених пунктів,  -  такі офіційні дані МНС. У той час, як світ переходить на підземні лінії електропередач, в Україні - гнилі опори і оголені дроти. В аварійному стані з них - більшість.
Детальніше на відеоІнваліди можуть стати безхатченками
Через  розетку інваліди можуть стати безхатченками. У квартирі  86 річної жінки та її доньки майже немає побутової техніки. Та в Обленерго стверджують – жінки крали світло, і мають заплатити  6 з половиною тисяч штрафу. Водночас, у ЖЕКу кажуть: ці розетки ще під час будівництва встановили як тимчасові, і вони є майже в кожній квартирі.
Детальніше на відеоНа Майдані розгулювали білі ведмеді
Ведмеді агітували киян берегти природу. Екологи провели акцію "Зміни себе, а не клімат!". Люди слухали ведмедів і обіцяли - економити воду та світло, сортувати сміття та їздити на велосипедах.  У цей час у Мексиці на міжнародних переговорах ООН зі зміни клімату -  обговорюють нову міжнародну угоду, яка за два роки має замінити Кіотський протокол.
Детальніше на відео


Військові приймають вітання
Сьогодні 19-а річниця Збройних Сил України. Міністр оборони Михайло Єжель вручив військовослужбовцям нагороди. У своєму виступі назвав українське військо однією родиною - до того ж, дуже професійною.
Детальніше на відеоМода для чиновників
Урядовий дрес-код пішов у маси. Спеціальні правила, як одягатися на роботу, розробили і для працівників мерії Бердянська. На думку ініціаторів, це допоможе чиновникам у роботі. Самі ж чиновники, особливо чиновниці - не в захваті.
Детальніше на відео
Сила мистецтва
Вона не може стояти на ногах - але навчилась ними малювати. У Сумах відкрилась перша виставка 14-річної Дарини. Попри тяжку форму ДЦП, дівчинка кинула виклик безпорадності - і знайшла себе у мистецтві.
Детальніше на відео
Марш Мендельсона у сімдесят
У Дніпропетровську пенсіонери після півстолітнього шлюбу - вдруге завітали у РАГС. Валентина та Юрій Фролови зробили собі подарунок на золоте весілля - ще раз офіційно освідчилися одне одному. Багато років тому, 9-класниця прийшла на виставу до технікуму, а третьокурсник  її не пропускав.
Детальніше на відео
Сезон на Буковелі розпочався з гулянки
Бо він не просто черговий – ювілейний, десятий. Гості іменинникові читали вірші, співали пісень. За весь курорт вітання приймав Бука – його символ. Був і торт, як належить на справжньому Дні народження. Без марципанових лиж, щоправда, проте із щедро засніженими схилами.
Детальніше на відеоЯрмарок в підтримку знедолених українців
А для знедолених українців - гроші збирають іноземні посли та їхні дружини. Представники 35-и країн світу - зібралися разом і влаштували ярмарок.  Чим дивували покупців і чи завзято торгувалися?
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Наступна публікація