Українських в’язнів годують гниллю та жуками

Українських в’язнів годують гниллю та жуками

Ілюстрація / Фото: wardandfontenot.com

"Гроші" дізналися, як царі й боги українських тюрем заробляють на шлунках та печінках в'язнів і куди йде навар з тюремного казана.

На перше - помиї з гнилих овочів й оселедців. На друге - зелена курятина зі слизом, на закуску - хліб з жуками, а на десерт - виразка шлунку і тавро "гепатит". Після епідемії смертельної хвороби українські в'язні забили у набат.

"Гроші" дізнавалися, як царі й боги українських тюрем заробляють на шлунках та печінках в'язнів і куди йде навар з тюремного казана.

Буквально за 20 хвилин зо 2 десятки засуджених виправної колонії №70 будуть вечеряти. Тут їм пропонується каша пшенична, риба, а також чай з хлібом.

У Полтавській колонії керівництво показує точно таке ж меню, як у Бердичівській. Попри різницю у кілька днів і півтисячі кілометрів - все та ж пшонка та риба путасу.

Зеки сміються над демонстративною показухою. Не до жартів тим, хто вже вийшов за цей паркан. Виразка шлунку і зруйнована печінка - ось наслідки регулярного харчування баландою.

Їжа на зонах - тема страшного табу. Про неї панічно бояться говорити навіть ті , хто вже вийшов з-за грат. Корумповані чиновники обіцяли жорстоко помститися усім, хто спробує розкрити поживний секрет тюремних пайок.

"Харчування засуджених – це та тема, де заробляються шалені гроші", - стверджує чоловік, який був одним із тих, хто писав найдорожчий рецепт тюремної мафії.

"Моя посада називалася товарознавець відділу постачання, маркетингу та збуту ", - зазначив він. Його не називав винним жоден суд. Але за гратами він добровільно прожив 5 років. Каже, на волі не знайти таке хлібне місце.

Вироблена на промзоні продукція годує усю зону. Товари міняли на харчі для зеків, або продавали аби купити тюремні делікатеси. Перераховувалися гроші за борошно 1 сорту, а заїжджала в зону борошно з жуками якимись. Або замість м'яса завезли кістки, а частину отриманих за них бюджетних грошей комерсанти потім віддають тюремним чиновникам.

На кістках для зеків не залишають нічого. Кожен шматочок мяса має принести гроші.

Зеки твердять - їм перепродають абсолютно всі продукти, куплені за державні гроші. Навіть за гроші в'язням дають столовий непотріб. Кілька років тому тисячі засуджених донецьких колоній прокинулися з жовтими очима, присмаком ацетону в роті і зараженою печінкою. Як тільки завезли курей - через місяць розпочалася епідемія гепатиту у всіх поголовно - від 1000 до півтора тисяч осіб.

Більшу частину зароблених таким чином грошей завгоспи у тюремних столових передають керівникам колоній. Інакше на хлібному місці з'явиться більш слухняний та підприємливий завгосп.

Щоб родичі в'язнів постійно привозили їм гроші на харчі, начальники колоній знімають заборону на користування мобільними, а кулінарне меню виставляють прямо у бараках.

Чутки про продаж їжі зекам начальник колонії спростовує категорично. Аби переконати нас погоджується пустити за тюремний стіл. За півгодини.

У департаменті у Києві заперечують, що на українській тюрмі можна заробити гроші і заявлили, що вся продукція - якісна.

Читайте також:

Українських в'язнів б'ють не лише масово, а й системно

Майже 90% СІЗО непридатні для утримання в'язнів (відео)

Вінницькі в'язні голодують

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація