Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Микита дуже потребує вашої допомоги

Микита дуже потребує вашої допомоги

Хлопчику потрібне лікування, на яке у багатодітної родини немає коштів.

Родина Жирнових, яка виховує сімох дітей, просить допомогти вилікувати синочка Микиту.

«Микитка моя 5 дитина. До жовтня 2017 року все було добре, Микита ходив в садок, виступав на ранках, грав з сестрами і братами і був звичайною дитиною. А у кінці жовтня захворів ГРЗ з високою температурою. Після одужання нашого хлопчика постійно хитало, ми думали, що від перенесеного захворювання. 19 грудня 2017 роки після садка почалася сильна блювота, ми записалися до лікаря. І на прийомі почалася блювота. Лікар сказав їхати додому і викликати швидку. Нас забрали в Дитячу інфекційну лікарню, там сказали що не їхній профіль і відправили в 4 Харківську обласну лікарню в нейрохірургію. Нас одразу ж поклали до реанімації під крапельницю і зробили МРТ. Томограма показала велику пухлину головного мозку», - розповідає мама хлопчика.

Відео 7-річний Микита зі злоякісною пухлиною головного мозку потребує негайної допомоги

7-річний Микита Жирнов із Харкова потребує негайної допомоги. У хлопчика - злоякісна пухлина головного мозку. Він уже переніс дві операції і численні хіміотерапії. Але хвороба не відступає. Батькам запропонували лікування в німецькій клініці. От тільки скористатися шансом урятувати дитину без допомоги небайдужих вони не зможуть.  Більше - у розділі Допомога

7-річний Микита зі злоякісною пухлиною головного мозку потребує негайної допомоги

Наприкінці 2017 року дитину терміново прооперували. Але видалити всю пухлину не вдалося. Два тижні після цього за життя хлопчика довелося боротись. А гістологія підтвердила, що пухлина злоякісна. Почалося тривале лікування, яке було важке для малюка і не дуже дієве. 

"Після променевої терапії Микита перестав ходити, нічого не їв. У квітні 2019 ми зробили контрольне МРТ, яке показало що все чисто і нас відпустили додому до контролю в липні. Ці 4 місяці ми жили і раділи кожному дню, але в липні з'явилося нове утворення в двох місцях»,- розповідає мама хлопчика.

Відтоді тривало нове лікування, але 24 січня 2020 р Микиті різко стало погано. На обстеження МРТ показало, що пухлина виросла майже в два рази. У терміновому порядку дитину прооперували. Зробили 2 раз гістологію, яка показала, що попередній діагноз помилковий. Новий діагноз: "Анапластічкая епіндімому 3 ст." За словами лікарів дитину може врятувати лише протонна терапія. Таку можуть провести за кордоном і її вартіст сягає 80 тисяч євро. Родина малюка благає про допомогу!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168745603034742 UAH

5168742727850541 EUR

5168742727855730 USD

Сергей Жирнов (тато)

https://www.facebook.com/groups/493867851495566/

Залиште свій коментар

Вибір редакції