Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Ксенії просять подарувати слух їхній донечці

Більше 800 тисяч гривень потрібні на операцію для дитини.

Ксенія народилася на 25-му тижні вагітності через загрозу життя мами дівчинки. Тож лікарям довелося боротися одразу за два життя. І якщо маму дівчинки швидко відновили, то Ксенії не вдалося "проскочити" діагнози, які зазвичай супроводжують недоношених діток.

«У рік Ксенії був поставлений діагноз двобічна сенсоневральна глухота. Оформлена інвалідність. Ксенія носить слухові апарати, але вони не можуть компенсувати втрату слуху 90-100 ДБ. Нам рекомендована операція з кохлеарної імплантації. Такі операції дозволяють дітям отримати слух, максимально наближений до природного, і це дає можливість дитині нормально розвиватися, тобто чути і говорити», - розповідає мама Ксюші.

Батьки поставили дитину в чергу на імплантацію за державною програмою, але бюджетних грошей катастрофічно мало виділяється на операції.

«Ми в черзі 378. Чекати операції доведеться кілька років. А оптимальним для імплантації є вік до 3-4 років, інакше мовні навички дитини складно напрацювати. Тому ми будемо намагатися зробити операцію якомога швидше за власний кошт. Рахунок на імплант 806 000 гривень - для нашої сім'ї сума космічна, самим нам не впоратися. Ми звертаємося до Вас з проханням надати матеріальну підтримку нашої сім'ї на шляху до здоров'я нашої Ксенії», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7573 3503 4312

Карпенко Роман Володимирович

Залиште свій коментар

Вибір редакції