Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Лєри благають допомогти їм врятувати донечку

Дитина проходить важкий курс хіміотерапії

У 6-річної Лєрочки у березні почали хворіти ніжки і спина, батьки водили дитину по різних лікарях, допоки їй не призначили ретельні аналізи, які виявились вкрай поганими.

«Направили нас в обласну дитячу в м. Харків. А вони направили в 16 лікарню у відділення гематології, щоб виключити лейкоз. Там нас одразу поклали і почали обстеження. Воно показало страшний діагноз - лейкоз. І одразу ж почали лікування хіміотерапією», - розповідає мама Лєри.

Стан дитини був вкрай важким, дівчинка кілька місяців навіть самостійно не ходила, не могла їсти. УЗД в нирці показало метастази. Перші протоколи хімії давалися дитині важко, та вже після четвертого блоку лікарі констатували поліпшення в стані дитини.

«Перший протокол проходив важко. Переливали кров, тромбоцити, лікували печінку і нирки. Зараз донька пройшла курс високодозової терапії. Прогноз на одужання хороший, але потрібно пройти всі курси хіміотерапії. Та грошей потрібно на подальше лікування і реабілітацію ще майже сто тисяч гривень», - каже мама дівчинки і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти 5168 7573 5099 3335

Чистикова Ілона Анатоліївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції