Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Десятки тисяч доларів потрібні для лікування Вадима

Юнака рятують від раку крові.

Після застуди у листопаді 2018 року Вадим відчув збільшення лімфовузлів на шиї, але до лікарів звернувся лише наступного місяця і дізнався, що має рак крові -  Т- клітинний гострий лімфобластний лейкоз.

«У січня почали лікування і за місяць побачили перспективи, обласний гематолог рекомендує нам зайнятися збором і подачею документів в МОЗ на комісію з лікування за кордоном для проведення трансплантації кісткового мозку, адже тільки це дає синові шанс на життя при його діагнозі. У квітні нарешті син увійшов в ремісію, в травні отримали підтвердження від МОЗ про оплату операції і в кінці травня полетіли в клініку на підбір донора. Коли в середині липня з клініки написали, щоб ми збиралися їхати на пересадку, призначену на 9 серпня, у Вадима знайшли знову бласти (злоякісні клітини), за наявності яких трансплантація не проводиться», - розповідає мама юнака.

Тож. Вадиму довелося виїхати на лікування до Туреччини, щоб при зменшенні кількості бластів одразу провести трансплантацію, таке лікування МОЗ вже не оплачує,  тому за це лікування доведеться родині сплатити самостійно, частину у 22 тисячі доларів вони вже сплатили.

«Потрібен ще один курс хіміотерапії, а на нього коштів майже не залишилося. Нам залишилося ще половина шляху, адже попереду ще трансплантація і реабілітація. У нас склалася ситуація, коли є донор, держава виділила кошти на операцію, але ми не можемо цим скористатися без досягнення ремісії. У нас закінчилися гроші на лікування, але спасибі клініці вони не відмовляються від нас, продовжують лікування, щоб не втратити отриманий результат, з 16 серпня і виставили рахунок, який потрібно оплатити на 21 тис дол. Я вас прошу допоможіть нам впоратися з цією ситуацією. Поки організм Вадика ще може приймати лікування, хімії неможливо приймати нескінченно, вони самі по собі вбивають», - просить мама Вадима.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 4731 2191 1634 2266 Савонічева Інна Олексіївна

https://www.facebook.com/groups/301806650528643/

Залиште свій коментар

Вибір редакції