Допомоги потребує 12-річний Кирило

У дитини важке захворювання – саркома Юїнга.

Про допомогу просить мама 12-річного хворого хлопчика Кирила. Його життя нині залежить від грошей, котрі в рідних уже вичерпалися.

Дитина зростала дуже активною, полюбляла ігри на свіжому повітрі та їзду на велосипеді. Однак раптом Кирило почав скаржитися на нічні болі в нозі та температуру. Лікарі провели дослідження та виявили в хлопчика рак кісток.

З рідної Горлівки дитину перевезли до Донецька та провели операцію і констатували, що тепер допомогти можуть тільки в Києві. У Національний інститут раку хлопець уперше потрапив восени 2013 року. Минуло шість курсів хіміотерапій, операція зі встановлення ендопротеза та два післяопераційних блоки хімії.

Встановлення протезу минуло невдало – тканини почали відмирати. У столичному опіковому центрі дитині робили складну пластику: зшивали разом обидві ноги задля пересадки литкового м'яза. У нерухомому стані дитина була змушена провести майже півроку. Та врешті ногу врятувати не вдалося. Хлопчик продовжує бороту з хворобою. 

"Хочу звернутися до Вас за допомогою для мого хлопчика! Нам потрібна хіміотерапія, якої немає у відділенні, ціна на 4 блоки хімій - 31 840грн. Якщо є можливість, дуже прошу Вас допоможіть! Всіма можливими шляхами рятуємо синочка", – просить мама.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк: рахунок 5104 7700 1940 6992 – Жигалко Наталія Олександрівна

ПриватБанк: рахунок 4731 2127 0033 8253 – Кравченко Тетяна Миколаївна (тітка Кирила)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: