Допомоги потребує 10-річний Кирило

У дитини важке захворювання – саркома Юїнга.

Про допомогу просить мама 10-річного хворого хлопчика Кирила. Його життя нині залежить від грошей, котрі в рідних уже вичерпалися.

Дитина зростала дуже активною, полюбляла ігри на свіжому повітрі та їзду на велосипеді. Однак раптом хлопчик почав скаржитися на нічні болі в нозі та температуру. Лікарі провели дослідження та виявили в хлопчика рак кісток.

З рідної Горлівки дитину перевезли до Донецька та провели операцію і констатували, що тепер допомогти можуть тільки в Києві. У Національний інститут раку хлопець уперше потрапив восени 2013 року. Минуло шість курсів хіміотерапій, операція зі встановлення ендопротеза та два післяопераційних блоки хімії.

Встановлення протезу минуло невдало – тканини почали відмирати. У столичному опіковому центрі дитині робили складну пластику: зшивали разом обидві ноги задля пересадки литкового м'яза. У нерухомому стані дитина була змушена провести майже півроку.

"Безперервні маніпуляції, наркози – син дуже втомився і дійшло до того, що просто просив: Мамо, хай мені відріжуть ніжку, я більше не можу терпіти цей біль", – розповіла мама хлопчика.

Розробляти атрофовані ноги дитину відправили до "Охматдиту", де довелося робити пластику Ахіллового сухожилля. Після операції зупинилося зростання ноги: в дитини одна нога має 37-й розмір, інша – 35-й.

Та це було найменшою проблемою, бо вдалося побороти головну загрозу – рак. Однак радість тривала недовго. Наприкінці квітня цього року лікарі виявили рецидив. 

"Ми з Кірюшею переселенці. Домівки у нас у Києві немає, дуже важкий матеріальний стан. Прошу вас, усіх небайдужих людей, допомогти моєму синові вижити, стати на ноги, радіти життю, як радіють здорові дітки", – просить мама.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк: рахунок 5104 7700 1940 6992 – Жигалко Наталія Олександрівна

ПриватБанк: рахунок 4731 2127 0033 8253 – Кравченко Тетяна Миколаївна (тітка Кирила)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: