Допомоги потребує Тетяна Артемова

Німецькі лікарі намагаються врятувати дівчині ноги

Тетяна Артемова у свої 20 років має боротися з діагнозом системна склеродермія гострий перебіг, ІІІ ступеня активності з ураженням, периферичних судин (синдром Рейно верхніх та нижніх кінцівок з розвитком сухої гангрени з ураженням ІІІ пальця лівої стопи, ІІІ пальця правої стопи, виразкування пальців кистей, дере подібне ліве до), суглобів (олігоартрит, ФНС 0 ст.), периферичної нервової системи (сеномоторна полінейропатія нижніх кінцівок).

Дівчина пройшла тривалий курс лікування в Україні на протязі 8-ми місяців, але це не дало результатів, тому батьки прийняли рішення шукати способи лікування за кордоном.

На обстеження та подальше лікування Тетяну згодилася прийняти Університетська клініка Рехтс Дер Ізар (м. Мюнхен). Для проведення обстеження та діагностики клініка виставила рахунок на 12 524,20 евро. Завдяки рідним , друзям , знайомим та просто чуйним , небайдужим та добрим людям ці гроші були зібрані.

Але зараз лікарі вирішують питання оперативного втручання, клініка виставить новий рахунок, орієнтовна сума 25 тис євро. Всі кошти родини вичерпані. Батьки просять допомоги.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват банку- 5457 0822 3239 9365, Артемова Надія Миколаївна (мама Тетяни)

https://www.facebook.com/groups/1757982914420009/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: