Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть 33-річній Каті позбутись онкології

Допоможіть 33-річній Каті позбутись онкології

Молода жінка бореться за своє життя вже кілька років.

Ще коли Каті було 13 років їй довелося звернутись до лікарів через невеличке новоутворення на передпліччі, яке негайно ж видалили, а результати дослідження показали, що це дерматофіброма (доброякісна пухлина).

«Після того був, порівняно довгий період (до десяти років), рука не турбувала. А в 2011 році, у віці двадцяти чотирох років, після виявлення рецидиву на тому ж самому місці, провели другу операцію. Потім через два роки знову. За короткий період часу стався наступний рецидив», пригадує дівчинка.

Але цей рецидив вже проявився інакше і довелося залучати новітні методики оперування і діагностики, які показали, що хвороба прогресувала до злоякісного утворення.

«Далі було проведено шість операцій з видаленням утворення через невеликі проміжки часу. Застосовували і пересадку лоскуту, і накладання штучної шкіри. Ще проходила променеву терапію. На жаль, окрім надії, позитивного результату не лишилося. Більше того, є вже друге вогнище на лівому стегні. Також було оперативне втручання, і знову є рецидив», - розповідає Катя.

Тож зараз лікарі пропонують їй нове лікування, яке змусить сам організм боротись із хворобою. « Вартість однієї ін'єкції становить 10 тисяч євро. Для системи лікування необхідно три або чотири ін'єкції. Для мене і моєї родини сума дуже велика, але вилікуватись маю більше бажання.  Звертаюся за допомогою і прошу долучитися до збору коштів, щоб чим швидше розпочати лікування, стан погіршується з кожним днем», - каже Катя і просить допомогти зі збором коштів.

Реквізити для допомоги:
Номер рахунку в ПриватБанк
5168 7450 1803 2604
Черук Катерина Валентинівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції