Допоможіть Марійці отримати здорове життя

Дівчинці потрібне посилене лікування.

Мама дитини-інваліда Селюк Марії просить про фінансову підтримку, щоб вилікувати свою доньку.

"Марієчка народилась від бажаної вагітності, на 39 тижні вагітності, але внаслідок тяжких пологів залишилась інвалідом. Після народження Марієчці поставили діагноз - асфіксія легенів, набряк мозку тяжкого ступеня та гіпоксія. В один рік їй поставили діагноз ДЦП спастична диплагія, затримка мовного розвитку, і відповідно оформили інвалідність. Тому відповідно з року вона почала отримувати інтенсивне лікування. Лікувалась в різних закладах. В три роки Марієчка перенесла свою першу операцію на ніжках. На сьогоднішній день Марієчка перенесла вже 12 оперативних втручань (останнє була зроблена в лютому місяці минулого року) на ніжках", - розповідає мама дівчинки.

Завдяки всім зусиллям Марійка починає сама стояти, ходить на брусах, самостійно також почала сидіти, в психологічному та мовному питанні також має суттєві зрушення.

"Але для повного одужання лікарі радять максимально збільшити навантаження та проходити курси розробок кожен місяць. Та, на жаль, ми не маємо такої фінансової можливості. Марієчка має дуже гарні шанси, за словами лікарів, при проведенні необхідних і своєчасних курсів розробок. Тому просимо вашої допомоги", - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

№ картки 4149 4978 6662 1982.

ГАЛУЗИНСЬКА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА.

Залиште свій коментар