Допоможіть Михайлику потрапити на реабілітацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Родині не вистачає коштів.

Горбащенко Махайло три роки тому на 32 тижні вагітності з вагою 1500 гр. Тиждень малюк знаходився в реанімації, а потім був переведений до відділення недоношених. Проте стан хлопчика ускладнювався і знадобилось уже лікування.

«Нас перевели в КПУ "ДТМО" м Краматорська в відділення патології новонароджених з діагнозом внутрішньоутробна інфекція неясної етіології - менінгіт. І тільки через місяць лікування нас виписали додому з вагою 2300гр. У рік нам поставили діагноз: затримка всіх видів розвитку, наслідки внутрішньоутробної інфекції зі стійкими руховими порушеннями в рамках тетрапареза. Кардіопатія. І з того часу почалася боротьба за повноцінне життя», - розповідає мама хлопчика.

Дитині намагаються дати всю потрібну реабілітацію і це дало позитивні результати: Мишко повзає по-пластунськи, стоїть біля опори, намагається сісти з положення лежачи.

«Наш синочок потребує тривалої реабілітації. Лікарі нам рекомендують проходити лікування 3-4 рази на рік. А коштів у нас в родині не вистачає. Дитина вимагає постійних курсів масажу, ЛФК, медикаментозного лікування та інших реабілітаційних занять. Дуже просимо небайдужих людей допомогти зібрати гроші для поїздки на наступний курс реабілітації. Найбільша наша мрія, щоб Мишко навчився ходити і розмовляти. Допоможіть нам», - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк

4790 7000 1558 1664

Горбащенко Олена Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції