Відомий манекенник Zombie Boy скоїв самогубство

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йому було 32 роки.

Відомий манекенник Рік Дженест, більш відомий на ім’я Zombie Boy через величезну кількість татуювань на тілі, вчинив самогубство у своїй квартирі в Канаді.

Його смерть підтверджує модельне агентство Dulcedo, де працював Дженест.

"Вся сім'я Dulcedo вражена і засмучена цією трагедією. Zombie Boy, Рік любив всіх, хто мав можливість знати його. Ікона художньої сцени і світу моди, цей новатор, який був проти нинішньої популярної культури, завойовував всі серця. Ми отримали погані новини на початку дня, і члени команди кинулися підтримувати його сім'ю і близьких в цей жахливий та важкий момент", - йдеться у повідомленні.

Toute la famille Dulcedo est sous le choc et peinée  par cette tragédie. Zombie Boy, RICO, était aimé par tous ceux et...

Опубліковано Dulcedo Management Четвер, 2 серпня 2018 р.

Також смерть Zombie Boy підтвердила співачка Леді Гага, в кліпі якої знімався сам Дженест.

"Самогубство друга Ріка Дженеста, Zombie Boy, перебуває за межами спустошення. Нам потрібно більше працювати, щоб змінити культуру, вивести психічне здоров'я на перший план та стерти стигму, про яку ми не можемо говорити. Якщо ви страждаєте, зателефонуйте знайомому або родині сьогодні. Ми повинні врятувати одне одного", - написала вона на своїй сторінці у Twitter.

Дженеста знайшли у своїй квартирі в Монреалі. Зазначається, що він страждав від психічного розладу.

Свою популярність він отримав завдяки величезній кількості татуювань на тілі, особливою популярністю користувались зображення кісток. Так, він двічі потрапляв до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість татуювань із зображенням кісток – 139, та зображенням комах – 176. У віці 15 років Дженесту видалили пухлину головного мозку, на честь цього він мав на голові татуювання у вигляді обрізаного черепу. Zombie Boy також взяв участь у зніманнях кліпу Леді Гаги Born this way та фільмі "47 ронінів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції