Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть одужати 5-річному Артемку

Дитину чекають на реабілітацію у Чехії

5-річного Артема Тараненка потрібно лікувати від аноксичної енцефалопатії, спастичного тетрапарезу, гідроцефалії, ЗПРР.

"Наш Артемко народився здоровим хлопчиком, але в 1 рік 4 місяці він взяв у рот губку з миючим засобом, що містить луг і отримав опік стравоходу. Далі було складне лікування, але незабаром Артемко вже зміг пити водичку, потім стало можливим їсти будь-яку їжу. А через місяць малюка терміново прооперували. 5 днів реанімації після операції, набряк мозку, кома…" - розповідає мама хлопчика.

За 3,5 місяця перебування у відділенні реанімації Артемко переніс кілька операцій - йому зашивали стравохід, ставили трахеостому, ставили шунт, робили ревізію шунта...

"Ми не опустили руки, а продовжуємо активно боротися за здоров'я синочка, Артемко почав ковтати, став утримувати голову, повернувся смоктальний і частково жувальний рефлекс, став реагувати на світло, на звуки, збільшилася активність ніг, і почали працювати кисті рук. Артемко почав робити позитивні кроки до одужання", - додає мама.

Зараз хлопчика чекають на реабілітацію у Чехії. Але у батьків немає 5 тисяч євро, щоб сплатити за лікування. Родині, де є дитина з особливими потребами, дуже важко зібрати необхідну суму. Вони просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7423 2764 5044

одержувач: Тараненко Віктор Вікторович

Група Артемка Вконтакте - https://vk.com/club29895243

Залиште свій коментар

Вибір редакції