Допоможіть врятувати життя Дениса

Допоможіть врятувати життя Дениса

Дата публікації
Перегляди
2580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допоможіть врятувати життя Дениса

Тіло хлопчику атакують пухлини.

Уже більше двох років Дениско бореться з рідкісною недугою - Гістіоцитоз із клітин Лангерганса мультифокальне ураження (різновид онкологічного і дуже рідкого захворювання, під час якого утворюються пухлинки у різних органах).

«Наша історія починається ще з лютого 2017 року, моєму синочку тоді було всього 5 місяців. Ми потрапили до лікарні зі скаргами на праву ніжку, у Дениски виявили новоутворення в стегні. Малюка прооперували, а новоутворення відправили на гістологію. Виявилося, що це кіста - еозинофільна гранульома. Лікарі, говорили що нічого страшного, просто потрібно спостерігатися, але за тиждень після операції, на мою дитину посипався ряд незрозумілих захворювань. У Дениска почалася сильний дерматитний висип, потім двухсторонній отит, золотисті цятки на голівці, збільшилася печінка і селезінка. Окремо це прості захворювання, якими може хворіти кожна дитина, але в нашому випадку - це виявилися симптоми дуже небезпечного захворювання», - пригадує мама хлопчика.

На той час хвороба уразила легені, печінку, селезінку, кістки скелета, тім'яної, клубової кістки, тимуса.

«Мою дитина роз'їдали пухлини. Вихід був один - це лікування хіміотерапією. Рівно два роки тому, в квітні, ми заступили на перший блок. За ці два роки відбулося багато, ми пройшли більше 60 хімій і гормональної терапії, численні аналізи, обстеження, наркози, повторну операцію, рецидив, двічі потрапляли в реанімацію. Лікування в Україні зайшло в глухий кут, але великий шанс на одужання нам дають в Італії. Ціна життя мого сина - 80 000 євро. На жаль, самостійно зібрати таку суму наша сім'я не може. Тому я звертаюся до всіх людей з великим серцем і відкритою душею, допоможіть, будь ласка, хто чим може: інформаційно, фінансово, молитвами, добрим словом», - просить мама Дениса.

Реквізити для допомоги:
Карта ПриватБанк гривна
4149 4390 0888 4516
Матійчук Аліна Володимирівна(мама Дениса)
ПриватБанк доллары ( $ )
4149 4991 1745 5954
MATIICHUK ALINA
ПриватБанк евро ( € )
4149 4991 1745 5939
MATIICHUK ALINA
(067) 162 0319 мама Дениса

https://www.facebook.com/groups/helpmatiichukdenis/

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація