У Сингапурі ввели кримінальну відповідальність за публікацію неправдивих новин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідний закон погодили місцеві депутати.

Парламент Сингапуру ухвалив закон, який передбачає кримінальну відповідальність за поширення неправдивих новин, а також дозволяє уряду блокувати подібний контент.

Про це повідомляє Associated Press.

Зазначається, що за закон проти брехні та маніпуляцій в інтернеті проголосували 72 депутати, 9 висловилися проти.

Згідно із документом, забороняється публікувати неправду, яка може нанести шкоду Сингапуру або вплинути на вибори. Провайдер послуг змушений видаляти подібний контент, а порушникам закону загрожуватиме ув’язнення до 10 років та величезні штрафи.

Водночас, противники цього закону критикують його через нечіткі визначення, що дозволить уряду самостійно визначати, яку інформацію вважати неправдивою і, відповідно, видаляти її. Також документ різко негативно сприйняли і у правозахисній організації Human Rights Watch.

Нагадаємо, 18 березня президент РФ Володимир Путін підписав закон про блокування ресурсів, які ображають владу і символи держави. Окрім цього, Путін підписав закон про "фейкові новини". Його появу мотивують боротьбою з повідомленнями, котрі можуть спричинити масові порушення громадського порядку.

ВідеоДмитро Кулеба презентував книгу про інформаційну війну та розповів, як розпізнати фейкову новину

Дмитро Кулеба – дипломат у другому поколінні. У 2017 році Інститут світової політики визнав його найкращим українським послом за кордоном. У студії Сніданку Дмитро Кулеба презентував свою книгу "Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот" та розповів, як розпізнати фейкову новину.

Дмитро Кулеба презентував книгу про інформаційну війну та розповів, як розпізнати фейкову новину

Залиште свій коментар

Вибір редакції