Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дорогий імплант може подарувати Тимурчику світ звуків

Родина дитини дуже потребує фінансової підтримки.

В Інституті отоларингології ім проф О.С.Коломійченка в м. Києві однорічному Тимуру встановили діагноз - двобічна нейросенсорна глухота четвертого ступеня. Малюк нічого не чує на обидва вушка.

«Тимурчику потрібно зробити дороговартісну операцію - кохлеарну імплантацію, щоб він почав чути та розмовляти. Чим пізніше буде зроблена операція, тим гірше дитина говоритиме в майбутньому. Операцію необхідно зробити якомога швидше», - розповідають друзі родини.

Черга на проведення таких операцій в Україні на кілька років. Маленьким пацієнтам не можна так довго чекати, адже вони втратять можливість навчитися говорити.

«Вартість такої імплантації за власний кошт  складає 25 тисяч євро.  Таку суму нам не зібрати. Тож звертаємося до всіх, хто наділений співчуттям і небайдужий до чужого горя, з проханням: будь ласка, допоможіть нам зібрати необхідні кошти, аби Тимурчик зміг чути і говорити. Важко змиритися з тим, що він не чує , не чує тих теплих слів, що говорять йому мама й тато», - кажуть друзі родини.

Реквізити для допомоги:

№ 5168 7554 2057 6445 - ПриватБанк Лизогуб Юрій

Залиште свій коментар

Вибір редакції