Лікування в Ізраїлі потребує 7-річна Ксенія

У дівчинки генетичне захворювання, яке можна "приборкати"

Карімова Ксенія, якій вже майже 8 років, народилася на перший погляд здоровою дитиною, розповідає мама. Але у три місяці  ортопеди поставили дитині діагноз: дисплазія кульшових суглобів. З піврічного віку дівчинка дуже почала відставати в зрості та вазі.

«В рік вона  була 67 см росту вага 7,8. Тоді ж почали деформуватися ноги та спина. Дитина почала відмовлятись ходити. Було виявлено низку порушень в роботі організму. В два роки був встановлений діагноз: фосфат-діабет (гіпофосфатемічний рахіт Д-резистентний) - це рідкісне генетичне захворювання, за якого організм щоденно втрачає фосфор. Через це кістки становляться м’якими, зуби погано мінералізуються, порушується забезпечення м’язів енергією», - розповідає мама Ксенії.

Це захворюваня лікують в Україні симптоматично. Вже багато років Ксенія спить та ходить в ортезах, щоб стримувати деформування ніг та спини. Але ізраїльськи медики мають досвіт в лікуванні хвороби, щоб звести хворобу до мінімуму, дитини треба обстеження і призначення лікування. Мама знає це напевно, адже у 2016 році Ксенія пройшла там перше лікування і мала приголомшливі успіхи.

«Зараз Ксенія приймає 13,5 пігулок на добу. Безкотрольний прийом препаратів може зашкодити здоров’ю дитини, адже у неї вже є пісок в нирках, збільшена щитовидна залоза. Тому необхідний постійний контроль за роботою організму та корекція прийому препаратів кожні півроку. На чергове обстеження  рахунок з клініки становить 3927,27 $», - розповідає мама дитини і благає небайдужих людей долучитися до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4978 5084 9656 

Залиште свій коментар