Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайна допомога потрібна трирічній Насті

Негайна допомога потрібна трирічній Насті

Дитину готові врятувати іспанські лікарі.

Вже п'ять місяців трирічна Настя живе у лікарні під крапельницею. Її не відключають навіть на ніч.

«Нам залишалося відкапати останній блок хімії, у Настюши пішли дуже серйозні ускладнення з шлунково-кишковим трактом», - розповідає мама дитини.

У два рочки їй встановили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Дівчинка пройшла виснажливе лікування. Хвороба відступила, увійшла у стадію ремісії, але почалися проблеми з системою травлення. Їхні причини й спосіб лікування українські лікарі не можуть визначити – у нас не проводять відповідних досліджень. Тож в Одеській дитячій лікарні дівчинку зараз можуть лише підтримувати.

«Зараз дитина  закінчила основну хіміотерапію, але проблема зараз в кишечнику, ми не можемо остаточно поставити діагноз», - кажуть лікарі.

Настя тане на очах. У три з половиною роки вона важить лише дев'ять кілограмів. Годують її через крапельниці. Зараз Настуня така слабка, що не може ходити. Відлік її життя йде на дні. Натомість в клініці у Барселоні шанси на одужання у Настусі високі. Вона бореться мужньо.

Родина нині сподівається лише на диво – що небайдужі люди допоможуть врятувати їхню єдину довгоочікувану донечку. Діагностику та  лікування іспанські медики оцінили у триста чотирнадцять тисяч євро і зібрати їх треба терміново

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7422 0711 3741 

Кішлали Галина Степанівна

https://www.facebook.com/nastiakishlaly/

Залиште свій коментар

Вибір редакції