Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує 6-річний Іванко

У хлопчика виявили пухлину мозку

З листопада минулого року родина Костіва Іванка бореться за життя дитини, та без фінансової підтримки добрих людей боротися буде неможливо.

«15 листопада було проведено операцію з видалення пухлини і поставили страшний діагноз медулобластома 4 ступеня злоякісності, а потім менінгіт, сепсис, майже три місяці лікування замість двох тижнів. І поки синок боровся з запаленням і зараженням крові, пухлина дала зростання і метастази. В Одесі ми почали хімію в два рази меншому дозуванні, оскільки Ваня був дуже знесиленим. І після першого блоку МРТ показало позитивну динаміку», - розповідають рідні дитини.

Малюк досі перебуває в лікарні і вже переніс сім операцій на голівці. Пухлина піддається лікуванню і зменшуються метастази. Лікарі рекомендують променеву терапію. Та на подальше лікування багатодітної родини просто не залишилося коштів.

«Ви навіть собі не уявляєте, як нам складно, у нас четверо дітей, Ваня – найстарший, а найменшому лише 2 місяці. Чоловікові довелося звільниться, він постійно в лікарні з Ванею, чоловіка також прооперували в березні, сталося защемлення грижі в спині, коли носив Ваню. Все, що у нас було зібрано завдяки рідним і близьким, ми витратили за 8 місяців лікування. Тож ми просимо допомогти врятувати нашого сина», - благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757302193174

Костів Микола

https://www.facebook.com/groups/502337530181433/

Залиште свій коментар

Вибір редакції