Подаруйте Саші можливість самостійно ходити

Дата публікації
Перегляди
834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Подаруйте Саші можливість самостійно ходити

Дитині потрібна посилена реабілітація.

Саші 4 роки, але малюк і досі не зробив свої перші кроки, адже коли навики у дитини мали б розвиватись ці навики, у нього почав підвищуватись м’язовий тонус та були виявлені рухові порушення.

«Саша вчасно не сів, не поповз... Лише у віці 1,8 місяців Саші нарешті поставили діагноз - Спастичний тетрапарез неуточненого генезу, G82 , ми отримали інвалідність.... Життя розділилось на до і після.... Хоч і лікарі затягнули час з постановкою діагнозу, але починаючи з 6 місяців ми почали боротьбу за наближення до повноцінного життя! Зараз він повзає на четвереньках, може ходити з допоміжними засобами на невеликі відстані, починає повторювати слова, якщо просити, але сам не розмовляє», - розповідає мама Сашка. 

Батьки вже пройшли десяток реабілітацій і різних занять, щоб малюк досягнув таких результатів, це дає надію, що можна досягнути ще більших успіхів, якщо посилено з ним займатись професіоналам.

«Вартість лікування 10 днів -20-30 тис грн, в перервах між поїздками на реабілітації ми займаємось вдома з спеціалістом щодня - ЛФК вартістю 600 грн за заняття та з логопедом чи педагогом вартістю 400 грн за заняття. Наша родина звертається за підтримкою до всіх небайдужих, в нашій хворобі головне працювати безупинно і тільки тоді можна досягти бажаного результату! Довгий час ми не звертались за допомогою, зараз ми хочемо кричати на весь світ про те, щоб нас підтримали, щоб допомогли здійснити нашу мрію», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149629314302118 Путілова Ольга  

https://www.instagram.com/olexandrputilov/  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація