Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пухлина загрожує життю Ольги Кучер

Жінку готові рятувати за кордоном.

31-річна Ольга просить допомогти врятувати її життя. Історія жінки почалася зі звичайного головного болю, який посилювався. При обстеженні лікарі виявили пухлину в основі черепа – хордому.

"Оля після проходження МРТ, КТ, консультацій лікарів - пройшла операцію в Інституті нейрохірургії в Києві! Вдалося видалити частину пухлини, відчула покращення, назначили наступне МРТ через 2 місяці і протонну терапію за кордоном! Пройшло 2 місяці і МРТ показало, що пухлина збільшилася, а відтак одна протонна терапія вже не допоможе", - розповідає невістка жінки.

Ользі необхідне термінове лікування, адже її стан почав різко погіршуватись. Родина звернулася по порятунок до закордонних лікарів. Там готові допомогти, але на лікування потрібно більше 160 тисяч євро.

"Звертаємося до небайдужих людей, просимо допомоги, віримо, що у 2-річного сина буде поруч його любляча мама. На даний момент Оля перебуває в Інституті Нейрохірургії під наглядом лікарів. Дякую за підтрику, адже я вірю, що є в нашій країні люди, яким не байдуже горе інших", - каже невістка Ольги.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

4149 4978 7345 8212

КУЧЕР ІННА МИХАЙЛІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції