Стася лише народилась, а її життя вже під загрозою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Допоможіть крихітці виписатись із лікарні здоровою.

Мама ще зовсім крихітної Станіслави, яка народилась 22 березня цього року, благає допомогти їй вилікувати своє немовля.

Дівчинка народилась в Дніпропетровському обласному перинатальному центрі передчасно, лише на 26 тижні вагітності і тому потрапила до реанімації новонароджених.

«З перших хвилиночок Стася намагається сама дихати, але їй допомагає апарат. До самої ситуації передчасних пологів я не була готова, бо всю вагітність почувалася чудово», - каже мама Стасі.

Але недоношеність крихітки викликала ще більші складності з її кишківником, почали утворюватися спайки, які довелося видалити разом з частиною органу. "Ми вже 4 місяці в лікарні, чекали поки набере вагу і думали, що всі труднощі позаду, але доньці різко стало гірше. Здувся живіт, нас відправили на обстеження і виявили спайки в кишечнику, трапився заворот кишок. Стасі зробили операцію і видалили частина кишечника", - розповідає мама крихітки.

Зараз дівчинку доглядають медики, щоб вона одужала і почала наздоганяти свою вагу і розвиток. Це тягне за собою чималі фінансові витрати, які непосильні для родині Стасі. Саме тому вони просять про фінансову допомогу.     

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4996 4333 8104 Зернова Зінаїда Павлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції