Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вади слуху залишили Алінку Вуєк в цілковитій тиші

Якщо дівчинка не почне чути, вона не зможе навчитися розмовляти.

Коли Алінці минуло рік і 3 місяці, лікарі приголомшили батьків: "Ваша дівчинка не чує! Це не лікується, але чути і говорити вона зможе, якщо вчасно зробити операцію - кохлеарну імплантацію".

Зараз Алінка носить слухові апарати та вчиться чути цей світ. Кожен звук для неї є новим. Результат є, але навіть найпотужніші апарати не можуть компенсувати таку велику втрату слуху.

"Ми стоїмо в черзі на кохлеарну імплантацію за бюджетний кошт ( номер 370), але ніхто не каже, скільки років прийдеться чекати своєї черги. Часу у нас не так вже й багато. Ми не можемо чекати - операцію потрібно зробити якнайшвидше. Час біжить дуже швидко. Зараз Алінці рік і 7 місяців, ми повині встигнути до трьох років", - кажуть батьки дівчинки.

Вартість кохлеарної імплантації - 26 467 EUR. Родина дівчинки не має таких коштів, тому просить усіх небайдужих людей відгукнутись на їхнє прохання.

"Будь ласка, допоможіть нам здійснити мрію нашої дівчинки – чути цей світ, чути голос рідних , жити повноцінним життям. Ми щиро віримо і надіємось, що зовсім скоро Алінка зможе почути цей світ", - каже мама дитини

Номер картки Приват банку 5168 7573 4884 1638 (грн)

Вуєк Ірина Романівна

Група в фейсбук  https://www.facebook.com/groups/298263954042320/

Залиште свій коментар

Вибір редакції