Вашої допомоги потребує Олександр

Чоловік провели складну операцію на серці, але потрібна ще одна

У Олександра під час поїздки до Польщі стався надрив верхньої аорти, йому провели невідкладну операцію лікарі вроцлавського шпиталю. Після операції у чоловіка стався вилив в шлунок у зв'язку з відмиранням підшлункової залози, яка в свою чергу завдала шкоди сусіднім органам.

Лікарям вдалось його врятувати, лікування шлунку і підшлункової ще триває. "Найнебезпечніша проблема зараз, це нижня аорта, вона може в будь-який момент надірватись і потребує негайної заміни. У зв'язку з цим, у батька високий кров'яний тиск котрий увесь час збивають антибіотиками. За словами лікарів, стан батька є дуже небезпечний і не транспортабельний, йому терміново потрібна операція з трансплантування нижньої аорти", - розповідає син чоловіка.

Ситуацію ускладнюється тим, що страхова не може покрити всього лікування Олександра.

"Зараз доля батька в підвішеному стані, лікарі не мають дозволу на проведення операції, і не дають згоди на транспортування батька, так як для його життя це вкрай небезпечно. А для замовлення протезу і проведення операції треба близько 200 тис злотих", - каже чин Олександра.

Така сума для родини Олександра завелика, тому вони змушені просити допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4978 6545 5838

Лушніков Роман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: