Врятуйте життя 10-річного Олега

Хлопчик бореться зі смертельною хворобою.

Звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою мама Олега, який знаходиться в гематологічному відділенні м.Львова з діагнозом МДС (Мієлодиспластичний синдром важкого ступеня)вже 9 місяців безперервно.

"Моєму синові Казміруку Олегу 10 років. У нього дуже важка і рідкісна хвороба, при якій організм не виробляє клітин крові. Без еритроцитів кисень не надходить до органів; без тромбоцитів виникають постійні кровотечі і дитина може стекти кров'ю; без лейкоцитів будь яка інфекція чи звичайна простуда може вбити. Мій син пройшов курс лікування, а саме імуносупрасивну терапію,яку призначають при такому діагнозі, але він не допоміг. Тепер єдиний метод порятунку його життя трансплантацію кісткового мозку", - розповідає мама хлопчика.

Олежик єдина дитина в сім'ї, батьки не підійшли, як донори , тому йому показана тільки неродинна пересадка кісткового мозку за кордоном. Його готова прийняти дитяча онкологічна клініка в Бидгощі, яка має великий досвіт таких трансплантацій.

"Вартість лікування(трансплантація і супровід до операції і після неї) 120 тисяч євро", - розповідає мама хлопчика і просить допомоги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк - 5168 7426 0673 8874 Наталя Казмірук

Залиште свій коментар