Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятуйте життя 5-річному Георгію

Дитині потрібне лікування, яке триватиме більше року.

5-річний Попов Георгій вже  десятий місяць бореться за життя в Черкаському обласному центрі дитячої онкології та гематології.

“З 21.03.2017 року ми перебуваємо тут на лікуванні з діагнозом гострий лімфобласний лейкоз. Лікування дуже складне та довготривале, від інтенсивної та високодозної хіміотерапії постійно виникає дуже багато тяжких ускладнень, які доводиться лікувати паралельно з основним онкологічним захворюванням. Хвороба ввійшла в стан ремісії, проте організм дуже виснажений та ослаблений, а протокольне лікування розписане до 30.03.2019 року”, - розповідає мама малюка.

Зараз найбільше бажання та найжаданіша мрія родини дитини про здоровя Георгія і в цьому кожен небайдужий може допомогти.

“За більш як дев'ять місяців інтенсивного лікування та постійного перебування в лікарні мого сина наша родина фінансово вже виснажена повністю, а попереду ще довготривалий курс лікування і ми просто у відчаї, бо вже не знаємо, де взяти такі необхідні для лікування кошти. Я звертаюся до всіх небайдужих людей і прошу про допомогу, хто має таку можливість, допоможіть будь-ласка. Тільки на препарати підтримуючої хіміотерапії, не враховуючи ускладнень, нам потрібно 55 000 грн. Прошу допомогти нам здійснити нашу найбільшу мрію - врятувати життя моєму п'ятирічному сину”, - благає жінка. 

Реквізити для допомоги:

Мама- Попова Інна Павлівна, 

Карта Приватбанку 5168 7426 0116 2815

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції