"Молимось і сподіваємось": батьки 10-річної Насті з Волині благають про термінову допомогу у лікуванні донечки

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
6563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Молимось і сподіваємось": батьки 10-річної Насті з Волині благають про термінову допомогу у лікуванні донечки

Рак крові застав маленьку Анастасію зненацька. Страшна недуга різко почала прогресувати і загрожувати життю дитини. Щоб продовжити боротьбу з онкологією, дівчинці потрібно пройти четвертий курс хіміотерапії.

У 10-річної Анастасії Трофимюк з Волині напередодні Великодня виявили онкологічне захворювання - гострий мієлобластний лейкоз. Батьки дівчинки швидко кинулись на її порятунок, адже хвороба стрімко прогресує. Зараз за життя Насті боряться медики у Туреччині, адже місця для неї в Україні не знайшлося.

Дівчинка вже отримала три курси хіміотерапії з п'яти необхідних. 2 серпня на маленьку Настю вже очікує четвертий блок, вартість якого 18 тисяч доларів. Щоб продовжити лікування, батьки повинні внести оплату, але грошей у родини вже просто немає.

"Настя подолала третій курс хіміотерапії доволі мужньо. Сьогодні виставили проформу оплати на 4 хіміотерапію і ціна її знову величезна - 18 тисяч доларів. Це величезна і не під'ємна зараз для нас сума, але ми маємо велику надію на підтримку небайдужих людей з України та інших країн світу", - розповідає нам мама дівчинки Юлія.

Зараз стан дитини різко погіршився. Її імунітет практично знищений і в Насті розвинувся запальний процес. Якщо не надати вчасно лікування, то попереднє просто зійде нанівець.

"Насті різко погіршало. Останні два дні були досить важкі: постійна нудота, блювота, головні болі, біль у м'язах. Захист її організму знову на нулі і впали аналізи. Настя дуже слабка і виснажена. Сьогодні їй дуже зле, розвилась інфекція в катеторі, вирішили його оперативно замінити. Зараз дуже висока температура - 39.5. Трясе мою білочку нереально, лікарі намагаються стабілізувати стан після нападу судом. Ми всі дуже засмучені і стривожені, але намагаємося мислити логічно і ухвалювати вірні рішення", - розповідає мама дівчинки.

Через особливість хвороби Анастасії лікарі довго підбирали їй індивідуальний курс хіміотерапії. Батьки дівчинки сподіваються, що він дасть позитивний результат і їхній донці не доведеться робити пересадку кісткового мозку, яка коштує майже 100 тисяч євро.

"У Насті виявили подвійну поломку в ланцюжку ДНК, дали збій аж дві хромосоми. Першу знищили після першої хімії, а друга не піддалася другій хімії, тому для неї підібрали особливий третій блок. Хороша команда професіоналів намагається ввести в ремісію нашу доньку. Наразі чекаємо покращення, молимось і надіємось. Ми дуже просимо усіх небайдужих людей допомогти нам вилікувати нашу Анастасію", - звертається мама дівчинки до читачів.

Попри увесь тягар онкології, який впав на дитячі плечі,  маленька Анастасія продовжує мужньо боротися з недугою. Вона намагається посміхатись крізь усю біль та втому і вірить у доброту людей, які її не залишать у біді.

Допомогти 10-річній Насті можна за реквізитами:

ПриватБанк

5168742729599427

Трофимюк Юлія Михайлівна (мати дівчинки)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація