Жителька Миколаєва отримала перше водійське посвідчення у 79 років

Жителька Миколаєва отримала перше водійське посвідчення у 79 років

Фото: ТСН.ua

Жінка здала на права, щоб їздити до аптеки і возити чоловіка до лікарні.

Жителька Миколаєва Ольга Перепелиця сіла за кермо у 79 років. Жінка успішно склала іспити й отримала перше у своєму житті водійське посвідчення.

У сервісному центрі МВС їй влаштували приємний сюрприз, йдеться 19 серпня у сюжеті ТСН 19:30.

Пані Ольга ніколи не думала, що сяде за кермо. Водієм, зізнається, стала через потребу. "Дідусь мій захворів, а без машини дуже погано, треба комусь кермувати, от я і пішла", - ділиться пенсіонерка.

Чоловік Ольги Іванівни все життя займався машинами. На гроші від продажу останнього автомобіля подружжя придбало електромобіль, і жінка почала вчитися кермувати. Зізнається, їздила біля свого будинку без прав, поки не зупинили патрульні.

Але, як виявилося, таких, як пані Ольга, в автошколі не надто чекають. Жінці відмовили у двох закладах, перш ніж вона змогла розпочати навчання.

У сервісному центрі МВС кажуть, що пані Ольга вчилася відмінно і всі іспити склала з першого разу. "У першому іспиті допускаються дві помилки, було здійснено одну помилку. Не всі молоді так справляються", - зауважує керівник центру Вадим Шмулько.

Попервах страшно було самостійно виїжджати на дорогу, зізнається жінка, але водити авто їй прийшлося до душі. Жалкує, що не сіла за кермо раніше.

Поки Ольга Іванівна їздить лише в аптеки, в лікарню та на базар, але вже збирається розширити свій маршрут і поїхати до онуків в інший район міста. 

Новини України: 79-річна жінка з Миколаєва отримала перше у своєму житті водійське посвідчення

Новини України: 79-річна жінка з Миколаєва отримала перше у своєму житті водійське посвідчення

Повʼязані теми:

Наступна публікація