У Києві Че Гевара вийшов на демонстрації разом зі Сталіним

Дата публікації
Перегляди
3197
Поділитись:
WhatsApp
Viber

1 травня представники деяких політичних сил і громадських організацій провели кілька масових заходів, присвячених Дню міжнародної солідарності трудящих.

На честь Першотравня близько 200 представників об'єднання "Боротьба", Конфедерації вільних профспілок України, соціалістичного об'єднання "Ліва опозиція", Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва зібралися біля станції метро "Арсенальна", де провели невеликий мітинг.

Активісти несли червоні прапори, деякі - з зображенням латиноамериканського революціонера Че Гевари, червоні плакати з написами "Ні" війні між народами", а також плакати з написом "Податковий, трудовий, комунальний, поминальний".

КПУ формувала колону для святкового маршу біля Бессарабської площі. Багато хто був одягнений в червоні майки з серпом і молотом і написом "Компартія України", а також у червоні бейсболки з написом "КПУ", чимало людей тримали плакати із зображенням Сталіна

На чолі кожної з колон розгорнули гасла: "Непомірна зарплата - за мовчання розплата", "Євразійський союз - майбутнє України", "Свободу кубинським героям - в'язням імперії США", "Ми не повинні платити за їхню кризу".

Дата публікації
Перегляди
3197
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація