"Океан Ельзи" на свій ювілей встановив рекорд, зібравши армію вишиванок та віночків

"Я не здамся без бою!" - його пісні вже давно розібрали на фрази дипломати і політики, закохані і військові.

Гурт "Океан Ельзи" своє 20-річчя відзначив першим концертом на головній арені країни - спорткомплексі "Олімпійський" у Києві у суботу 21 червня, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Концерт уже назвали наймасовішим і найпатріотичнішим в Україні. Адже, за попередніми підрахунками, відсвяткувати з улюбленим гуртом їхнє двадцятиліття прийшли майже 75 тис. прихильників. Це є рекордом для сольного концерту. Такого тут не бачили навіть на концертах Мадонни чи "Депеш Мод", запевняють організатори.

Крім того, в "Олімпійському" зібралася ціла армія вишиванок, прапорів та віночків. Сам фронтмен гурту Святослав Вакарчук також заспівав кілька пісень у вишиванці.

Концерт тривав три з половиною години, пролунали 35 композицій групи з усіх альбомів. Частину пісень океанівці відіграли своїм золотим складом.

Повний аншлаг Вакарчук назвав найкращим подарунком на день народження гурту. Також він наголосив, що ювілейний концерт для океанівців - це не розвага, а спроба підняти бойовий дух і об'єднати всіх українців. Героям, які не повернулись, "Океан Ельзи" присвятив пісню.

Нагадаємо, що програмі "Сніданок з 1+1" вдалося побувати на репетиції "золотого складу" "Океану Ельзи". Востаннє у цьому складі гурт збирався у грудні 2013 року на Майдані.

Ювілейний концерт Океану Ельзи став наймасовішим і найпатріотичнішим в Україні

Ювілейний концерт Океану Ельзи став наймасовішим і найпатріотичнішим в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація