18-річна донька Джонні Деппа топлес позувала для глянцю

Лілі-Роуз прикрасила одну з обкладинок видання CR Fashion Book.

18-річна донька Джонні Деппа топлес позувала для глянцю

© East News

Донька Джонні Деппа та Ванесси Параді Лілі-Роуз Депп впевнено будує кар'єру моделі.

Днями 18-річна дівчина знялася для нового номера журналу Карін Ройтфельд CR Fashion Book і прикрасила одну з чотирьох обкладинок видання.

На фото Лілі-Роуз постає без спіднього у сорочці на голе тіло. Темою випуску став 1999 рік. Модель-початківець позувала відомому фешн-фотографу Стівену Кляйну.

© crfashionbook.com

"Карін стилізувала мої перші знімання для Chanel, мені тоді було всього 15. Цього разу я вирішила зайти трохи далі: показати більше тіла і додати сексуальності. Мені вже виповнилося 18, так що я готова підвищувати ставки", - зізналася Депп журналу.

© crfashionbook.com

Нагадаємо, що у березні Лілі-Роуз Депп вже позувала оголеною для Vogue. Щоправда, тоді знаменитості було лише 17 років. Через неповноліття дівчини юзери тоді не надто добре сприйняли її відвертий фотосет.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie