39-річна Періс Гілтон розпочала процедуру штучного запліднення

Дата публікації
Перегляди
4052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
39-річна Періс Гілтон розпочала процедуру штучного запліднення

Фото: Getty Images

Зірка мріє народити близнюків.

Відома американська світська левиця Періс Гілтон, яка знайшла чоловіка своєї мрії, планує народити йому дитину.

Так, 39-річна зірка, яка не так давно зізналася, що заморозила свої яйцеклітини, наразі розпочала процедуру штучного запліднення. Про що вона днями повідомила у подкасті Мари Скьявокампо.

Він просто хлопець моєї мрії ... Картер на 100% та сама людина. Ми весь час говоримо про весілля, вигадуємо ім'я для нашої дитини і таке інше. Так що, я дуже рада, адже можу просто рухатися далі і нарешті жити по-справжньому. Тому що я дійсно вірю, що сім'я і діти - це сенс життя. І мені ще не довелося випробувати це, тому що я не відчувала, що хтось заслуговує від мене такої любові, але тепер я знайшла таку людину

зауважила Періс

За словами Гілтон до процедури ЕКЗ вона вдалася завдяки пораді Кім Кардашян, оскільки має бажання народити близнюків - хлопчика і дівчинку.

Ми робимо ЕКЗ, оскільки так я можу вибрати близнюків, якщо захочу.. Насправді мені Кім про це розповіла. Я навіть нічого про це не знала

пояснила знаменитість

Періс додала, що хоч це і було важко, але їй вдалося вже завершити процедур з вилучення зрілих яйцеклітин.

Це було важко, але я знала, що воно того варто. Я робила це пару раз

зізналася зірка

Знаменитість зауважила, що її коханий, бізнесмен Картер Реум цілком її підтримує і вкорте наголосила, що він на 100% їй підходить, пише видання US Weekly.

Фото: instagram.com/parishilton

Нагадаємо, Періс Гілтон та Картер Реум у стосунках вже трохи більше року. Вперше пара вийшла у світ разом у січні минулого року. Про коханого зірки відомо, що він разом з братом створив бренд преміального парфуму VEEV Spirits. Також він є автором книжок з підприємництва. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація