Агента 007 у новому фільмі про Бонда зіграє темношкіра акторка - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лашана Лінч зіграє роль суперагента.

Британська темношкіра акторка Лашана Лінч зіграє агента 007 у 25-му фільмі бондіани, на зніманнях якого нещодавно стався вибух.

Як повідомляє видання Daily Mail, вона зіграє головну роль у новій стрічці, проте їй дістанеться лише номер 007. Сам герой Бонда залишиться Бондом.

Лашана Лінч
Associated Press

"Це сучасний "Бонд", який сподобається молодому глядачеві, але при цьому в ньому буде все, що прийнято очікувати від фільмів про Бонда. У картині будуть видовищні епізоди гонитви і бійок. Бонд і раніше Бонд, але йому необхідно навчитися жити в світі #MeToo", - зазначив інсайдер виданню.

Відзначається, що таке рішення могло бути ухвалене під впливом однієї із співавторок картини Фібі Воллер-Брідж, яка відома своїми феміністичними та правозахисними поглядами.

Джеймс Бонд, знімання
Associated Press

За сюжетом нового фільму, Джеймс Бонд тимчасово перериває службу і вирушає відпочивати на Ямайку, в цей час MI6 привласнює номер 007 новому оперативнику, жінці. Однак колишньому і новому агентам 007 судилося зустрітися в фільмі, більше того, Бонда буде приваблювати нова шпигунка.

Однак шанувальники бондіани були розчаровані такими нововведеннями, стосовно суперагента-жінки.

Нагадаємо, нещодавно у Мережі з'явилося відео зі знімань нового фільма про Джеймса Бонда.

Залиште свій коментар

Вибір редакції