Алла Мазур з "ТСН.Тижнем" стала зіркою "Телетріумфу"

У Києві пройшла церемонія нагородження лауреатів 12-ї національної телевізійної премії "Телетріумф" за сезон 2011-2012 років.

Група каналів 1+1 взяла на церемонії нагородження "Телетріумф" шість статуеток.

Перемогу у номінації найкращий ведучий інформаційно-аналітичної програми здобула Алла Мазур, ведуча "ТСН. Тиждень".

До речі, сама програма також відзначилася перемогою у відповідній номінації.

Третя статуетка "Телетріумфу" дісталася журналістці того ж таки "ТСН. Тижня" Ользі Кашпор як найкращому репортеру.

Четверту нагороду у номінації "Спеціальний репортаж" отримала програма "Гроші". У номінації "Україномовний переклад (дубляж)" перемогла команда ТЕТ з серіалом "Гра престолів". А найкращим телевізійним дизайном програми було визнане графічне оформлення шоу "Пекельна кухня - 2".

Церемонія вручення відкрилася виступом гурту The Hardkiss з енергійною композицією, пізніше глядачів потішила Світлана Лобода, виконавши пісню "40 градусів" та зігравши на віолончелі. 

У середині церемонії на сцені Національного палацу мистецтв "Україна" запалювала французька співачка Zaz. Вона виконала декілька пісень, серед яких була і найбільш відома "Je veux".

У ролі ведучих церемонії, які декілька разів змінювалися, побували ведучий "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін та ведуча "Світського життя" Катерина Осадча.

Повʼязані теми:

Наступна публікація