Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Андрій Данилко розповів, з яких матеріалів робив груди Вєрці Сердючці

Багато хто вважав, що артист підкладає кульки.

Український артист Андрій Данилко, який 2 жовтня відсвяткував 46-річчя, здивував розповіддю про те, з чого складається бюст його персонажа Вєрки Сердючки.

Багато хто тривалий час вважав, що груди зірки зроблені зі звичайних надувних кульок. Проте це не так. За словами Данилка, якось під час концерту у Кривому Розі їм терміново треба було придбати невід'ємний атрибут Сердючки.

Проте кульки на той час були у дефіциті.

"Кульки були в дефіциті, а презервативи можна було придбати. І ми з Інкою (Інна Білоконь, сценічна мама – прим.ред) в Кривому Розі забігаємо до кіоску, говоримо: "Дайте нам 10 кульок", нам відповідають, що кульок немає. А ми: "Ну, тоді 10 презервативів", - пригадав Андрій Данилко, пише Viva.

Вєрка Сердючка
instagram.com/v_serduchka

Та згодом і від такого незвичного матеріалу довелося відмовитися, оскільки, за словами артиста, було незручно, коли презервативи несподівано лопалися. Тож Данилко знайшов вихід і тепер розкішний бюст Сердючки складається з поролону.

Нагадаємо,  раніше Андрій Данилко пояснив, чому не йде в політику. Артисту неодноразово пропонували стати членом тієї чи іншої політичної партії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції