"В питанні "ПриватБанку" я захищатиму виключно інтереси країни" – Зеленський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент запевнив, що не впливатиме на суддів.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що підтримує позицію держави у справі націоналізації "ПриватБанку", однак на суддів впливати не збирається.

Про це він заявив під час пресмарафону 10 жовтня.

Зеленського запитали, як він відреагує на можливе повернення рішенням суду "Приватбанку" колишнім його власникам. На це президент відповів, що у питанні "Приватбанку" на боці держави, адже воно хвилює багато міжнародних організацій, зокрема МВФ.

"В питанні ПриватБанку я захищатиму виключно інтереси країни. В своєму житті я жодному з суддів не дзвонив і не просив, хоч у мене як в людини багато питань до нашого суду. Подивимось на результат – буде такий, що потрібно буде захищати країну, я буду захищати державу", – сказав він.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На інформацію одразу відреагували в НБУ та самому "ПриватБанку". Перші заявили, що рішення адмінсуду не вплине на економаічну стабільність державі, у "ПриватБанку" теж переконували, що робота фінустанови ніяк не порушилася і продовжує бути стабільною.

Своєю чергою президент України Петро Порошенко з цього приводу скликав засідання РНБО, де доручив Службі безпеки та Генеральній прокуратурі після завершення всіх необхідних судових процедур оцінити, чи є підстави для порушення кримінальної справи щодо суддів.

Зазначимо, рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування. Після цього бізнесмен Ігор Коломойський подав позов до суду та пояснив це тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є прициповим

Чергове засідання у справ "ПриватБанку" відбудеться 17 жовтня.

Відео У ДБР Порошенка допитували про націоналізацію "Приватбанку" та ситуацію в Керченській протоці

Свідчення Порошенко на допиті давав дві години. За його словами, мова йшла про націоналізацію "Приватбанку" та ситуацію у Керченській протоці, коли росіяни захопили українські судна. На запитання журналістів Порошенко не відповідав. У ДБР кажуть, допит - не останній: Петра Порошенка викликатимуть ще.    

У ДБР Порошенка допитували про націоналізацію "Приватбанку" та ситуацію в Керченській протоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції