Анджеліна Джолі та Бред Пітт будуть разом – біограф пари

Актори працюють над налагодженням стосунків.

Зіркове подружжя Анджеліна Джолі та Бред Пітт знову будуть разом. Ця новина приголомшила увесь Голівуд, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Прогноз гучного возз'єднання зробив не абихто, а особистий біограф пари - Ян Гальперін. За його словами, вихідними Пітт і Джолі зустрілися вдома у близьких друзів і не змогли стримати сліз. Вони просто кинулися одне одному в обійми.

Біограф, який свого часу першим прогнозував розлучення Бранджеліни, стверджує: актори планують пройти активний курс реабілітації та консультацій  із духовними наставниками.

Щоправда, навіть якщо пара відновить стосунки, процес розлучення не зупинятиме. Мовляв, щоби почати все з чистої нової сторінки.

Зауважимо, що у нещодавньому інтерв'ю виданню The Telegraph Джолі зізналася, що їй важко бути на самоті.

"Мені не приносить задоволення самотність. Я не хочу цього. Немає нічого хорошого в тому, щоб бути самою. Це просто важко", - сказала Анджеліна.

Нагадаємо, саме рік тому у вересні Пітт і Джолі зробили гучну заяву про розлучення. Після 12 років спільного  життя, трьох спільних дітей і трьох всиновлених, дороги пари розійшлися. Причиною стали претензії Анджеліни до Бреда щодо пияцтва та неадекватного поводження із сином Медоксом.

Залиште свій коментар