Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автор "Гри престолів" поділився новими подробицями приквела саги

Джордж Мартін розкрив 5 нових фактів про нову стрічку.

Автор циклу романів "Пісня льоду і полум'я" Джордж Мартін, який нещодавно прокоментував фінал "Гри Престолів", наразі поділився деякими подробицями приквела саги.

У інтерв'ю виданню Entertainment Weekly автор розкрив деталі приквела з робочою назвою "Довга ніч", знімання якої нещодавно розпочалися у Північній Ірландії.

За словами письменника, дії приквела будуть розвиватися за п'ять тисяч років до подій, показаних в "Грі престолів".

Тоді Вестерос сильно відрізнявся від того місця, де народився Джон Сноу. Наприклад, замість семи великих королівств на материку було близько сотні маленьких, також тоді ще не існувало династії Ланністерів, а в їхньому родовому маєтку жила інша сім'я.

"Ланністерів поки немає, але їхній замок точно на місці. Він зайнятий сімейством Кастерлі, на честь яких він був названий ще у "Грі престолів", - пояснив Мартін та зазначив, що сімейство Старків буде представлено в приквелі.

Також автор заявив, що в картині не буде драконів, зате будуть інші дивні істоти: лютововки, мамонти і білі ходоки, протистояння простих людей з якими стане основним конфліктом стрічки.

Мартін також підтвердив, що три провідні жіночі ролі виконають актриси Наомі Воттс, Наомі Екі і Деніс Гоф.

Нагадаємо, що головну чоловічу роль у приквелі "Гра Престолів" виконає британський актор Джош Вайтхаус, який найбільш відомий за серіалом "Полдарк". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції