Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бенісіо дель Торо стоячи аплодував українській стрічці “Донбас” у Каннах

Фільм претендує на нагороду кінофестивалю.

Український фільм “Донбас” Сергія Лозниці змагається за “Золоту пальмову гілку” на Канському кінофестивалі у програмі “Особливий погляд”, і “Світське життя” поспілкувалось з акторами цієї стрічки на червоному хіднику у Каннах.

Одні з головних ролей у стрічці грають учасники комік-трупи “Маски-шоу” Георгій Делієв та Наталя Бузько. Кажуть, вперше побачили стрічку за своєї участі саме у Каннах.

“Наприкінці показу я озирнувся на залу і побачив, як Бенісіо дель Торо стоячи аплодує і посміхається. А він головує у журі саме цієї програми. Мені здається, картину дуже добре сприйняли”, - ділиться Делієв.

ВідеоГеоргій Дєлієв і Наталія Бузько розповіли про зйомки у фільмі "Донбас"

Актори Георгій Дєлієв і Наталія Бузько, відомі зйомками у «Маски шоу», знялися у фільмі «Донбас», який презентували на Каннському кінофестивалі. Актори розповіли про своє ставлення до проблеми реальної війни, яка висвітлюється у фільмі.

Георгій Дєлієв і Наталія Бузько розповіли про зйомки у фільмі "Донбас"

Стрічка “Донбас” - про події, які нині відбуваються на Сході України. Актори кажуть, режисер передав той жах, який приносить війна.

“Я думаю, стрічка абсолютно антивоєнна. Фільм про те, що війна - жахлива у будь-якому своєму прояві. Режисер не обирає жодної сторони, а просто показує весь жах та безглуздість війни. У війні програють всі”, - каже актор.

Фотогалерея Свято кіно й червоних доріжок: у Каннах тривають останні приготування до відкриття фестивалю (15 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції