Депп із дружиною розкаялися через сумнозвісну контрабанду собак

Подружжя записало відеозвернення, яке показали в залі суду.

"Собача" епопея Джонні Деппа та його дружини Ембер Херд – завершилася: акторці вдалося уникнути десяти років за ґратами, йдеться в сюжеті ТСН.

Таке суворе покарання загрожувало обраниці голлівудського красунчика в Австралії, де її судили за контрабанду тварин.

Усе через минулорічний скандал, коли пара привезла до Австралії двох йоркширських тер'єрів, не протримавши їх у двотижневому карантині, як того вимагає місцевий закон.

Песиків зірок навіть погрожували приспати. Утім у суді Хьорд зізналася, що вона таки обдурила митні служби, не вписавши у міграційну карту своїх собак, і обвинувачення зняли.  

Просто у залі суду було продемонстровано відеозвернення, у якому подружжя розкаюється за порушення закону.

"Австралія - це прекрасний острів із цілою скарбницею унікальних рослин, тварин і людей. В Австралії немає багатьох шкідників і хвороб, які є звичайною справою для всього світу. Ось чому в Австралії такі суворі закони, що стосуються біологічної безпеки", - зазначила Ембер.

"Австралійці - особливі люди. Вони добрі і прямі, - продовжує Джонні. - І коли ти не поважаєш австралійський закон, вони прямо говорять тобі про це. Декларуйте все, коли в'їжджаєте в Австралію", - порадив її чоловік.

У підсумку, Херд визнала, що шкодує про відсутність оформлення песиків Пістоля та Бу.

Нагадаємо, влітку минулого року дружину Джонні Деппа викликали до австралійського суду через незаконний перетин кордону їхніми собаками.

ВідеоДружина Джонні Деппа ледь не сіла за грати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: