"Довелося воювати": Мірзоян про початок роману з Матвієнко

Зіркове подружжя прикрасило сторінки відомого видання.

Після того, як Арсен Мірзоян написав для Тоні Матвієнко пісню "Не двоє", на адресу пари посипалися запитання.

Фанати були спантеличені, чи не є слова композиції пророчими. Щоб розставити всі крапки над "і", найміцніша пара в українському шоу-бізнесі знялася для обкладинки журналу "Теленеделя" і поділилася своїми поглядами на життя і творчість, історіями про побут, подорожі та виховання дітей.

"Коли між нами виник роман, довелося перевіряти себе, воювати, намагатися зрозуміти, чи дійсно це кохання або просто захоплення. Щоб розібратися, знадобився майже рік", – зізнався Арсен.

Тоня доповнила, що її майбутній чоловік знав, що вона його кохає. Незабаром було весілля її мрії – з білою сукнею, гостями та друзями.

У період, коли психологи проркують закоханим кризу трирічного віку, у пари якраз народилася донька Ніна, ставши центром їхнього життя.

"Було неймовірно складно, попри те, що поруч залишалася мама" (Ніна Митрофанівна – прим. ред.), — згадує Тоня. В той момент в прямому сенсі не вистачало рук, щоб носити і заколисувати дитину. "Коли на нас з мамою подивилася подруга-педіатр через три місяці після народження дитини – схудлих, з синцями під очима, сказала: "Час вам заводити няню!" – сміється співачка.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян_1
Теленеделя

Артисти зазначають, що після народження Ніни немає часу думати про дурні розбіжності. Відтоді їм так і не вдалося відпочити удвох. Всі поїздки були робочими – Нью-Йорк, Англія, Ліван, Нідерланди. В інтерв'ю виданню Тоня поділилася історією, як вони з Арсеном зупинилися в колишній голландській в'язниці, реконструйованій під готель-музей.

Нагадаємо, що місяць тому Тоня Матвієнко показала підрослу доньку Ніну і привітала її з триріччям.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів