"Довелося воювати": Мірзоян про початок роману з Матвієнко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зіркове подружжя прикрасило сторінки відомого видання.

Після того, як Арсен Мірзоян написав для Тоні Матвієнко пісню "Не двоє", на адресу пари посипалися запитання.

Фанати були спантеличені, чи не є слова композиції пророчими. Щоб розставити всі крапки над "і", найміцніша пара в українському шоу-бізнесі знялася для обкладинки журналу "Теленеделя" і поділилася своїми поглядами на життя і творчість, історіями про побут, подорожі та виховання дітей.

"Коли між нами виник роман, довелося перевіряти себе, воювати, намагатися зрозуміти, чи дійсно це кохання або просто захоплення. Щоб розібратися, знадобився майже рік", – зізнався Арсен.

Тоня доповнила, що її майбутній чоловік знав, що вона його кохає. Незабаром було весілля її мрії – з білою сукнею, гостями та друзями.

У період, коли психологи проркують закоханим кризу трирічного віку, у пари якраз народилася донька Ніна, ставши центром їхнього життя.

"Було неймовірно складно, попри те, що поруч залишалася мама" (Ніна Митрофанівна – прим. ред.), — згадує Тоня. В той момент в прямому сенсі не вистачало рук, щоб носити і заколисувати дитину. "Коли на нас з мамою подивилася подруга-педіатр через три місяці після народження дитини – схудлих, з синцями під очима, сказала: "Час вам заводити няню!" – сміється співачка.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян_1
Теленеделя

Артисти зазначають, що після народження Ніни немає часу думати про дурні розбіжності. Відтоді їм так і не вдалося відпочити удвох. Всі поїздки були робочими – Нью-Йорк, Англія, Ліван, Нідерланди. В інтерв'ю виданню Тоня поділилася історією, як вони з Арсеном зупинилися в колишній голландській в'язниці, реконструйованій під готель-музей.

Нагадаємо, що місяць тому Тоня Матвієнко показала підрослу доньку Ніну і привітала її з триріччям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції