Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-Борис Апрель Зіанджа про зміну статі: Я цього прагнула багато років

Артистка зважилася на цей сміливий крок в США.

Екс-Борис Апрель, а нині співачка Зіанджа, розповіла про те, як зважилася на зміну статі, йдеться у "Світському житті".

"Коли ти відчуваєш дискомфорт у власному тілі, тому що у мене жіноча душа, чоловіче тіло, треба, щоб була якась гармонія, баланс. Я цього прагнула багато років, і прийшов час", - зізналася Зіанджа.

Зіанджа
Світське життя/Instagram
Зіанджа і Катя Осадча

Цей час настав для неї в США.

"Мені сподобався менталітет в Америці. Там ставляться до людей-трансгендерів з повагою. Вони точно такі ж як і всі люди, у них рівні права. І мені дуже хотілося, щоб такі часи настали одного разу в Україні, я дуже мрію», - розповіла Зіанджа.

На запитання, як після зміни статі вона відчуває себе у проекті "Голос країни", дівчина-трансгендер відповіла, що добре.

ВідеоЗіанджа розповіла, як зважилася на зміну статі і повернулася на сцену

Колишній учасник проекту "Фабрика зірок" Борис Апрель, який у 2014 році змінив стать і став називати себе Анею Ейпріл, взяв участь у шоу "Голос країни-8" під псевдонімом Зіанджа. Подробиці скандального перевтілення – дивіться у сюжеті.

Зіанджа розповіла, як зважилася на зміну статі і повернулася на сцену

Крім того, Зіанджа зізналася, чи вільне у неї серце.

"Я вільна, але я часто ходжу на побачення, як і кожна дівчина повинна, щоб зрозуміти, який їй подобається чоловік", - зазначила співачка.

Нагадаємо, у Мережі активно розігрілися обговорення про реакцію Тіни Кароль на появу дівчини-трансгендера Зіанджи на "сліпих прослуховуваннях" проекту "Голос країни". Тіна Кароль звернулася до Потапа, якого своїм тренером вибрала Зіанджа, і сказала: "Такий фаст-фуд – це твоє". Зіанджа, в свою чергу, прокоментувала в Мережі реакцію Тіни Кароль.

Залиште свій коментар

Вибір редакції