Екс"ВІА Гра" Міша Романова вперше показала фото себе вагітної

Екс"ВІА Гра" Міша Романова вперше показала фото себе вагітної

instagram.com/misharomanova

Співачка не афішувала свою вагітність.

Ексучасниця гурту "ВІА Гра" Міша Романова задовольнила цікавість фанів і показала себе під час вагітності сином Мартіном.

Зірка опублікувала у Instagram-Stories фотографії з найбільш зворушливого періоду у своєму житті, коли вона перебувала в очікуванні первістка.

Примітно, що раніше ці фото бачили тільки рідні артистки.

instagram.com/misharomanova

Як відомо, на весь час вагітності Міша Романова не з'являлася на публіці, тому багато хто навіть не здогадувався про те, що вона скоро стане мамою. Співачка цілком присвятила цей час своєму здоров'ю, щоб не виникало жодних ризиків.

Але це зовсім не означає, що я пустилася берега і їла все, в чому я собі відмовляла раніше. Я до 38-го тижня займалася спортом, а також ходила на уроки з вокалу!

зауважила зірка
instagram.com/misharomanova

Народження дитини повністю змінило життя зіркової мами: вона знайшла в собі жіночу гармонію, почувається щасливою, впевненою в собі і сексуальною. Зараз Міша Романова із задоволенням поєднує материнство і творчість, адже робота на сцені перед глядачем - це головне для артиста.

Нагадаємо, не так давно сину Міши Романової Мартіну виповнилося два роки і вона з гордістю ділиться досягненнями сина у своєму фотоблогу.