Актор Деніел Крейг заради 8 березня став жінкою

Актор Деніел Крейг заради 8 березня став жінкою

Деніел Крейг

До 100-річчя Міжнародного жіночого дня виконавець ролі Джеймса Бонда знявся в короткометражному фільмі в жіночій сукні і туфлях на високих підборах.

 Британський актор Деніел Крейг, один з виконавців ролі Джеймса Бонда, взяв участь в кампанії за права жінок та до 100-річчя Міжнародного жіночого дня знявся в короткометражному фільмі в жіночій сукні і туфлях на високих підборах.

Ролик, автором якого стала британка Сем Тейлор-Вуд, триває близько двох хвилин. Крейг, який виконував роль агента британської розвідки, з'являється на цей раз в кадрі в жіночій сукні, білому парику і на шпильках.

"Жінки виконують до двох третин роботи по всьому світу, при цьому на них припадає лише 10% всіх доходів і лише 1% власності. Справа не тільки в грошах або влади. Кожен рік 70 мільйонів дівчат не можуть отримати навіть базової освіти, ще близько 60 мільйонів піддаються сексуальному насильству по дорозі до школи", - зачитала закадровий текст актриса Джуді Денч.

Деніел Крейг у жіночому образі / Фото: dailymail.co.uk
 У ролику піднімаються і питання домашнього насильства. За статистикою, з ним стикається кожна четверта жінка, а в Великобританії кожного тижня дві жінки гинуть від рук колишніх чи нинішніх партнерів. "Так як, чи рівні ми?", - ставлять в кінці питання автори фільму.

Кампанії на підтримку рівноправності жінок і чоловіків проходили напередодні Міжнародного жіночого дня та в день свята по всій Великобританії. Відома британська співачка і громадський діяч Енні Леннокс також виступила із заявою, приуроченою до цього дня.

"Ми звикли зараз до того, чого домагалися для нас наші прабабусі, які боролися заради нашої свободи ще з часів суфражисток. Ми не можемо приймати це як належне", - заявила Леннокс.

Читайте також:

Міжнародному жіночому дню виповнилося 100 років

Новий фільм про Бонда вийде в листопаді 2012 року

Деніел Крейг розважився в гей-клубі з юнаком

Актор Деніел Крейг заради 8 березня став жінкою

Актор Деніел Крейг заради 8 березня став жінкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація