Alyosha виступить на гала-концерті шоу "Суперзірка"

Alyosha виступить на гала-концерті шоу "Суперзірка"

Alyosha виступить на гала-концерті "Суперзірки" / Фото: ТСН.ua

На гала-концерті "Суперзірки" Alyosha заспіває пісню, з якою посіла 10-те місце на пісенному конкурсі "Євробачення-2010".

Представниця України на "Євробаченні-2010" Alyosha стане спеціальною гостею гала-концерту шоу "Суперзірка" цього вівторка, 1 червня, на каналі "1+1".  Співачка щойно посіла 10-те місце на міжнародному пісенному конкурсі столиці Норвегії Осло. На концерті "Суперзірки" Alyosha виконає свою конкурсну пісню "Swеet people".

На глядачів гала-концерту "Суперзірки" чекає чимало сюрпризів: 20 нових сценічних номерів, найкращі виступи, нові композиції, несподівані дуети та тріо і, безумовно, оголошення імені переможця проекту.

До Києва вже повернулися усі 13 фіналістів шоу, які вдень і вночі готуються до останнього концерту. Репетиціями живуть також суперфіналісти: кожен з них виконає по дві пісні. Проте найбільше роботи у режисерів, від яких залежать цікавість та неординарність постановок, несподіванки прямого ефіру та яскравість шоу в цілому.

"При підготовці до гала-концерту ми дозволили собі трохи поекспериментувати, - зізнається режисер Жанна Бадоєва. – Конкурсна програма закінчилася, хлопці та дівчата стали більш розкутими, тому ми будемо веселитися та сміятися над самими собою. Усі номери виходять дуже різноплановими, та кожен з них матиме власну родзинку. Можу пообіцяти одне: сумувати біля екранів точно нікому не доведеться!"

Здивують публіку також члени журі проекту: ходять чутки, що на фінальному концерті дуетом заспівають Віра Брежнєва та Потап. І доки артисти ще розмірковують, як це краще зробити, на п’яти їм наступає Олександр Лещенко. Керівник балету "Foresight" та хореограф "Суперзірки" вийде на сцену в новому неочікуваному амплуа.

"Я дійсно приготував сюрприз для глядачів, учасників, керівництва каналу, - посміхається Олександр. – Не буду витримувати паузу: я виступив музичним продюсером гімну проекту "Суперзірка" і виконаю його на гала-концерті. Хочу постати перед публікою в іншій ролі та зрозуміти, чи має ця "вокальна гілка" моєї творчості право на існування. Зараз я відчуваю в собі сили і співати, і танцювати, тому сподіваюся, що глядачі шоу оцінять мої старання".
Крім того, під час прямого ефіру зніме свою зелену маску тріумфаторка зіркового конкурсу, і публіка матиме нагоду підтвердити або спростувати свої здогадки щодо імені співачки. Вийде на сцену і переможець конкурсу "Дошка пошани" - голосування триває й досі, тому цією людиною може виявитися будь-хто з трійки лідерів.

Грандіозне шоу підходить до логічного завершення: не пропустіть гала-концерт проекту "Суперзірка" у вівторок, 1 червня, о 20:10 на телеканалі "1+1".

Читайте також:

Alyosha не задоволена принципом голосування на Євробаченні

На "Суперзірці" Вєрка Сердючка зняла свій фірмовий капелюшок-зірку

"Суперзірка" проводить альтернативний конкурс виконавців - "Дошка пошани"

Повʼязані теми:

Наступна публікація